Opinie o Agromen.pl na Opineo.pl
Glotox Preparat do oczek wodnych 200g Zobacz większe

Glotox Preparat do oczek wodnych 200g

Producent: Glotox

Formulacja: proszek

Opakowanie: 200g

More details

Glotox

8903

New product

100000 sztuk

20,00 zł brutto

Glotox Preparat do oczek wodnych 200g

Preparat w formie proszku może być stosowany w: oczkach wodnych, fontannach, sadzawkach, stawach, fosach, zbiornikach na deszczówkę, zbiornikach przeciwpożarowych, strumieniach i wodospadach w obiegu zamkniętym oraz z wodą stojącą.


SPOSÓB UŻYCIA:

Preparat należy rozpuścić w wodzie z oczyszczanego zbiornika.

Dawka początkowa – jednorazowo 50g/m3 wody

Dawka podtrzymująca – 25g/m3 wody raz na 2 – 3 tygodnie

Stosowną do objętości wody w zbiorniku dawkę (liczoną w m3 objętości zbiornika, razy odpowiednia dawka preparatu), należy rozpuścić w takiej ilości wody, by roztwór rozlać swobodnie np. konewką po całej jego powierzchni.

Przy większych zbiornikach można użyć opryskiwacza ogrodowego – do opryskiwacza przygotować 10 % roztwór preparatu. Jeśli zbiornik wyposażony jest w filtr przeciwbakteryjny , wówczas roztwór preparatu należy wlać także do filtra.


UWAGI:

PREPARAT NIE JEST SZKODLIWY DLA RYB I ROŚLIN. Jest bezpieczny dla ludzi i zwierząt. Przechowywać w chłodnym, suchym i ciemnym pomieszczeniu. Jeżeli zbiornik wyposażony jest w lampy UV po zastosowaniu preparatu, należy je wyłączyć na 2 - 3 dni. Przechowywać poza zasięgiem dzieci. W przypadku kontaktu z oczami, przepłukać dużą ilością czystej wody.


EFEKTY PO ZASTOSOWANIU PREPARATU:

Przeciwdziała mętnieniu i zielenieniu wody, likwiduje nieprzyjemne zapachy, stabilizuje równowagę biologiczno-chemiczną wody, zapobiega zakwitom, hamuje wzrost glonów i powstawaniu szlamu.

Formulacja Proszek
Przeznaczenie Zwalczanie bakterii i grzybów

1 inny produkt w tej samej kategorii: