Opinie o Agromen.pl na Opineo.pl
Greenland BIO Czystość Żywy Płyn Do Mycia Powierzchni 1L Zobacz większe

Greenland BIO Czystość Żywy Płyn Do Mycia Powierzchni 1L

Opakowanie: 1L

Formulacja: płynny

More details

Greenland Technologia EM

10313

New product

Produkt nie jest już dostępny

25,10 zł brutto

Greenland BIO Czystość Żywy Płyn Do Mycia Powierzchni 1L

Biologiczny środek do utrzymywania czystości o delikatnym zapachu limonki, mandarynki i bazylii. Wyprodukowany z udziałem żywych szczepów bakterii probiotycznych i olejków eterycznych. Bardzo wydajny koncentrat do mycia płytek, blatów i podłóg.

Wspomaga proces rozkładu ścieków. Produkt idealny dla właścicieli przydomowych oczyszczalni ścieków.

Zasiedla otoczenie żywą i pożyteczną mikroflorą, biologiczne oczyszcza i dezynfekuje, usuwa nieprzyjemne zapachy, ogranicza rozwój szkodliwych mikroorganizmów i roztoczy. Tworzy w pomieszczeniach klimat pozytywnej energii i odświeżenia.

Efektywne Mikroorganizmy® pełnią funkcję „wypełniacza”, co oznacza, że wszystkie myte powierzchnie są nimi pokryte. W taki sposób powstają sprzyjające warunki środowiskowe, które utrudniają rozprzestrzenianie się szkodliwym i niepożądanym bakteriom.

Stosowanie: mycie i czyszczenie, w rozcieńczeniu z wodą (1:100 do 1:20).

Skład: woda, anionowe  i niejonowe środki powierzchniowo czynne, koncentrat owocowy, Efektywne Mikroorganizmy EM (bakterie kwasu mlekowego, fotosyntetyzujące, drożdże, promieniowce), ekstrakt z otrąb ryżowych, antyutleniacze EM X GOLD, olejki zapachowe. 

Użyte w produkcie środki powierzchniowo czynne są pochodzenia roślinnego, w 100% biodegradowalne. Posiadają certyfikaty ECOCERT. Produkt nie zawiera SLS, SLES, parabenów, konserwantów.

Formulacja Płyn
Pojemność 1 L