Opinie o Agromen.pl na Opineo.pl
Trawa uniwersalna DLF Johnsons General Purpose 5kg Zobacz większe

Trawa uniwersalna DLF Johnsons Sport Lawn 5kg

Rodzaj trawy: sportowa
Przeznaczenie: ogrody domowe, tereny sportowe
Opakowanie: 5kg
Wydajność: 225 m2

More details

2124

New product

998 sztuk

120,00 zł brutto

Trawa uniwersalna DLF Johnsons Shady Place 5kg

Sport Lawn jest idealną mieszanką do intensywnego użytkowania. Piękny i delikatny wygląd trawnika jest połączony z bardzo dużą tolerancją na intensywne użytkowanie.

Trawnik sportowy jest szybki w założeniu i łatwy w utrzymaniu. Idealnie nadaje się na miejsca suche. Mieszankę można wysiewać od wczesnej wiosny do późnej jesieni.

Skład mieszanki:

  • życica trwała 40%
  • kostrzewa czerwona rozłogowa 50%
  • wiechlina łąkowa 10%

Specyfikacja:

  • Norma wysiewu: 5kg: 185- 225 m2

Przeznaczenie:

  • Zacienione trawniki przydomowe

DLF Johnsons

Mieszanki traw Johnsons są synonimem okazałego i perfekcyjnego trawnika, do którego wszyscy dążymy, zakładane i utrzymywane od ponad 100 lat. Składy mieszanek i koncepcje odmianowe są nieustannie rozwijane, aby zaspokajały potrzeby klientów i trendy rynkowe w poszczególnych krajach, także w Polsce.

Nasiona traw w mieszankach trawnikowych Johnsons są starannie wyselekcjonowane po to, aby dostarczyć rezultaty najwyższej jakości. Doświadczenie uzyskane w sektorze profesjonalnym jest przekazywane dalej, aby przynosić korzyści klientom, którzy mogą być pewni, że rezultatem będzie perfekcyjnie wyglądający trawnik do różnorodnego użytkowania. Mieszanki traw Johnsons przeznaczone są do różnorodnego zastosowania: uniwersalnego, sportowego oraz na miejsca zacienione, suche i tam gdzie trzeba uzyskać szybki trawnik.

Opakowanie 5 kg
Przeznaczenie Ogrody domowe
Wydajność 200 m2