Opinie o Agromen.pl na Opineo.pl
Kwazar Opryskiwacz Plecakowy Neptun 15L + GRATIS Zobacz większe

Kwazar Opryskiwacz Plecakowy Neptun 15L + GRATIS

Producent: Kwazar

Pojemność: 15L

Waga: 4,5kg

Kraj pochodzenia: Polska

More details

Kwazar

2365

New product

9670 sztuk

334,20 zł brutto

Kwazar Opryskiwacz Plecakowy Neptun 15L + GRATIS

Opryskiwacz plecakowy Neptune Super jest profesjonalnym urządzeniem przeznaczonym do aplikacji płynnych środków ochrony roślin stosowanych w sadach, na plantacjach roślin ozdobnych, w szkółkach i na plantacjach leśnych oraz na wszelkiego rodzaju dużych uprawach ogrodniczo-rolnych. Został zaprojektowany z zachowaniem obowiązujących zasad ergonomii, co sprawia, że jest bezpieczny i wygodny w użytkowaniu. Komfort pracy zapewnia dodatkowo termiczna izolacja zbiornika od pleców oraz wygodne, miękkie szelki podobne do stosowanych w plecakach turystycznych.

Unikalna konstrukcja opryskiwacza z ukrytym we wnętrzu zbiornika zespołem pompy gwarantuje bezpieczeństwo i lepszą wydajność pracy. Pozwala to na szybkie uzyskanie stałego ciśnienia cieczy, niezbędnego w szczególności przy pracach wymagających precyzyjnego strumienia oprysku. Wszystkie elementy opryskiwacza zostały wykonane z materiałów o wysokiej wytrzymałości i odporności chemicznej. Zbiornik opryskiwacza Neptun Super nie posiada żadnego otworu poniżej poziomu cieczy, co daje 100% szczelności. Neptune Super posiada lancę teleskopową o długości 1,2 m.

W wyposażeniu standardowym znajduje się również komplet części zamiennych. Możliwość przyłączania wyposażenia dodatkowego sprawia, że Neptune Super można w łatwy sposób dostosować do własnych potrzeb, w zależności od specyfiki wykonywanych prac.

Pojemność opryskiwacza 15l.

Specyfikacja:

- pojemność robocza: 15,0 l

- pojemność całkowita: 15,5 l

- ciśnienie robocze: 1-3 bar

- tworzywo: koopolimery PP

Długość lancy 120 cm
Ciśnienie robocze 1-3 bar
Pojemność całkowita 15,5 l