Opinie o Agromen.pl na Opineo.pl
Valibiotics Forte 1L choroby bakteryjne grzybowe Zobacz większe

Valibiotics Forte 1L choroby bakteryjne grzybowe

0795

New product

Produkt nie jest już dostępny

175,20 zł brutto

Valibiotics Forte 1L (NOWOŚĆ !!)

Skoncentrowana, wydajna substancja wspomagająca wzrost i rozwój roślin.

BIOLOGICZNA OCHRONA PRZED CHOROBAMI BEZ CHEMII.

ZDROWE OWOCE I WARZYWA.

Valibiotics forte jest produktem fermentacji mikroorganizmów (Lactobacillus fermentum, Lactobacillus casei, Lactobacillus plantarum, Saccharomyces cerevisiae), melasy z trzciny cukrowej i wody.

Skoncentrowana, wydajna substancja wspomagająca wzrost i rozwój roślin.

Preparat służy do zabiegów nalistnych, bardzo szybko zasiedla rośliny i nie pozwala ekspansji patogenów grzybowych i bakteryjnych.

Użyte szczepy mikroorganizmów stymulują maturalną odporność roślin i proces fotosyntezy.

Preparat jest biologiczny i nie ma okresu karencji, można go używać zamiast chemicznych fungicydów.

Preparat jest nieszkodliwy dla ludzi, zwierząt i pszczół, trzmieli i innych owadów pożytecznych !!!

2982c2105198891d4b039dfda5913af9.jpg

STOSOWANIE:

Preparat jest koncentratem o dużej wydajności. Jeden litr wystarcza do sporządzenia 200-300 l cieczy roboczej, która wystarcza na wykonanie oprysku na powierzchni 1 ha.

Dla celów hobbystycznych 100 ml preparatu wlać do 20-30 l wody i w takiej formie opryskać rośliny. Zabieg wykonać 3-5 razy w okresie wegetacji, zaczynając od fazy 3-5 liści co 2-3 tygodnie.

2a66e88d12f4d31b8f1da95bcb177e8a.jpg
5c4ff9aa46500ff709bc681e49760009.jpg
Uwaga! Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone na etykiecie i informacje dotyczące produktu.

Kupujący oświadcza, iż spełnia warunki wymienione w art. 25 ust.3 pkt 5 ustawy z dnia 8 marca 2013 r. o środkach ochrony roślin oraz posiada przeszkolenie w zakresie stosowania środków ochrony roślin w przypadku środków dla użytkowników profesjonalnych. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Należy zwrócić uwagę na szczegółowe wskazania dotyczące ryzyka. Należy stosować się do zasad bezpieczeństwa zawartych w etykiecie. Środki ochrony roślin mogą nabyć jedynie osoby pełnoletnie oraz osoby, które ukończyły szkolenie i posiadają kwalifikacje wymagane dla osób nabywających środki ochrony roślin (art. 28 ustawy o środkach ochrony roślin z dnia 8 marca 2013 r. ze zmianami). Środki ochrony roślin należy stosować w taki sposób, aby nie stwarzać zagrożenia dla zdrowia ludzi, zwierząt oraz dla środowiska.. Kupujący środki ochrony roślin musi być osoba trzeźwa. Korzystając z oferty oświadczasz, że spełniasz wyżej wymienione warunki.
Formulacja Koncentrat do rozcieńczania wodą
Pojemność 1 L
Przeznaczenie Nawożenie dolistne