Opinie o Agromen.pl na Opineo.pl
Cellfast Zraszacz Pistoletowy Orion Zobacz większe

Cellfast Zraszacz Pistoletowy Orion

Producent: Cellfast
Kod Producenta: 51305
Materiał: Tworzywo sztuczne
Waga: 0,14 kg

More details

Cellfast

3032

New product

99987 sztuk

10,50 zł brutto

Profesjonalny ręczny zraszacz pistoletowy ORION

Ergonomiczny, wykonany z wysokiej jakości tworzyw sztucznych, z jednoręczną regulacją strumienia wody. Płynna regulacja strumienia wody od silnego punktowego do delikatnej mgiełki. Uruchomienie zraszania za pomocą przycisku, który daje ponadto możliwość regulacji siły strumienia oraz zablokowania ustalonego strumienia.

Jest to polski produkt renomowanej marki Cellfast. Idealnie komponuje się z innymi produktami na naszych aukcjach: wężami, wózkami i złączkami.

Grupa Cellfast jest jednym z czołowych polskich przetwórców tworzyw sztucznych oraz wiodącym producentem węży, akcesoriów ogrodowych, systemów rynnowych i podsufitek w tej części Europy, opartym w 100% na polskim kapitale. Jest zdecydowanym liderem na rynku krajowym i liczącym się eksporterem do wielu krajów Europy i Świata.

Przez lata Grupa zainwestowała znaczne środki w nowoczesny park maszynowy, nowe technologie, a przede wszystkim w kapitał ludzki. Przeprowadzone działania dają nam dzisiaj poczucie bezpieczeństwa i pozwalają z powodzeniem funkcjonować na rynku krajowym i zagranicznym, oferując produkty najwyższej jakości, zachowując przy tym konkurencyjne ceny.

Materiał Tworzywo sztuczne