Opinie o Agromen.pl na Opineo.pl
Trawa Barenbrug Shadow 5 kg Zobacz większe

Trawa Barenbrug Mow Saver Robot & Mulch 5kg

Rodzaj trawy: gazonowa uniwersalna

Przeznaczenie: tereny mocno zacienione

Opakowanie: 5 kg

Wydajność: 200 m2

More details

Barenbrug

4023

New product

9992 sztuk

160,00 zł brutto

Trawa Barenbrug Mow Saver Robot & Mulch 5kg

MOW SAVER w swoim składzie zawiera trawy o nisko umieszczonym więźle krzewienia oraz niskim, lecz pionowym wzroście. Mieszanka ta pozwala uzyskać gęstą darń bardzo odporną na częste koszenie przy pomocy robota koszącego

Odmiany w MOW SAVER przez to, że bardzo wolno odrastają, produkuję mniej biomasy. Trawnik pozostaje mimo to gęsty i soczyscie zielony.

Skład mieszanki:

  • życica trwała 25%
  • kostrzewa kępowa 15%
  • kostrzewa czerwona 35%
  • wiechlina łąkowa 25%

Specyfikacja:

  • Norma wysiewu: 5kg: 150 - 200 m2

The Royal Barenbrug Group to jedna z najbardziej rozpoznawanych marek na świecie produkująca nasiona traw i nawozy. Stawia ona przede wszystkim na jakość produktów. Posiadająca na całym świecie setki hektarów plantacji z każdym rokiem dąży do opracowania coraz bardziej innowacyjnych mieszanek, które są używane nie tylko przez ogrodników, ale też przez rolników, sportowców.

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firmy BARENBRUG  na Polskę. Kupując u nas masz pewność, że zdolność kiełkowania jest najwyższa a nasiona są z najnowszej partii.

Oryginał 100%

Mieszanka pod roboty koszące i kosiarki z funkcją mulczowania

  • specjalnie wyselekcjonowana mieszanka przygotowana pod roboty koszące
  • oszczędnośc czasu dzieki rzadszemu koszeniu
  • mieszanka, która świetnie znosi mulczowanie
  • w opakowaniach 1kg nasiona otoczkowane są mieszanką substancji odżywczych oraz składników, które niwelują stres roślin kiełkujących

Każdego zachwyca piękny, intensywnie zielony gęsty trawnik w parku, przy drogach jak  i na publicznych terenach rekreacyjnych. Nie każdy jendak ma dość pieniędzy czy czasu by regularnie pielęgnować trawnik.

Wiekszość mieszanek traw wymaga wielu zabiegów - grabienia, koszenia, utylizacji po koszeniu. Dużym udogodnieniem jest robot koszący lub kosiarka z funkcją mulczowania, ale nie wszystkie standardowe mieszanki traw znoszą intensywne koszenie.

Firma Barenbrug wykorzystując wiedzę na temat genetyki znalazł rozwiązanie tego problemu. Po wielu testach, badaniach opracowano mieszanke MOW SAVER ROBOT & MULCH. Stosując tą mieszankę można obniżyć liczbę wymaganych koszeń nawet o 35%

MOW SAVER zawiera specjalistyczne odmiany dedykowane pod roboty koszące lub kosiarki z funkcją mulczowania.

Mieszanka ta zawiera odmiany, których cechą charakterystyczną  jjest niski wzrost przez cały sezon. W porównaniu do standardowych mieszanek MOW SAVER ma o około 30% niższy wzrost.

Trawa dla każdego, komu zależy na powolnym wzroście trawy. Nadaje się do standardowych kosiarek.

Opakowanie 5 kg
Przeznaczenie Ogrody domowe i reprezentacyjne
Wydajność 200 m2