Opinie o Agromen.pl na Opineo.pl
Glotox Preparat do Zwalczania Chwastów- 500 ml Zobacz większe

Glotox Preparat do Zwalczania Chwastów - 500 ml

Producent: Glotox

Opakowanie: 500 ml

Substancja czynna

Substancja wzmacniająca: Kwas octowy 20%

More details

Glotox

8406

New product

99998 sztuk

22,00 zł brutto

Glotox Preparat do Zwalczania Chwastów - 500 ml

Idealny do zastosowania na chodnikach, alejkach i w ogrodach. Nie używać do celów innych niż podano na etykiecie. Przechowywać w oryginalnym opakowaniu, w chłodnym i suchym miejscu. Produkt nie nadaje się do celów spożywczych. Nie stosować na roślinach jadalnych. Substancja wzmacniająca, poszerza naturalne właściwości obronne roślin. Bakterie należące do rodzaju ACETOBACTER mają działanie utleniające w winie, generujące kwas octowy. Stosowany na rośliny drzewiaste, mech, chwasty, zarówno sezonowe jak i całoroczne. Zmienia właściwości roślin do ich całkowitego wypalenia. Otrzymuje się, więc efekt dolistnego herbicydu. Idealny do zastosowania w miejscach takich jak chodniki, podjazdy, ogrody, podmurówki, elewacje oraz dachy. 

SPOSÓB UŻYCIA:Wstrząsnąć przed użyciem. Produkt może być rozcieńczony z wodą w proporcji 1:1, a w przypadku obfitego nasilenia roślin lub dla szybszego efektu, bez rozcieńczania z wodą. Zazwyczaj, dawka 50-100 ml jest wystarczająca do pokrycia 1 m2.  Dla zastosowania na pojedynczą roślinę należy spryskać ją bezpośrednio produktem. Spryskiwać wyłącznie docelowe rośliny (łodygi i liście). Efekty są widoczne już po kilku godzinach. 

ZALECENIA: Unikać stosowania produktu w temperaturach niższych niż -10°C oraz wyższych niż 30°C jak również w czasie opadów. Po zastosowaniu produktu nie powinno padać przez przynajmniej 6 godzin, w razie opadów należy powtórzyć zastosowanie. Nie używać na roślinach jadalnych. Powtarzać czynność co 2 dni w razie potrzeby. Gleba nie jest naruszona przez zastosowanie. Ponowny zasiew możliwy po zaledwie 48 godzinach.

Przeznaczenie Eliminacja roślin i chwastów sezonowych oraz całorocznych