Opinie o Agromen.pl na Opineo.pl
Środek Na Myszy Szczury 100G Trutka Glotox Zobacz większe

Glotox Preparat do Oczyszczalni Szamb 150G Toj Toj

Producent: Glotox

Formulacja: samorozpuszczalne saszetki

Opakowanie: 150g

More details

Glotox

3381

New product

Produkt nie jest już dostępny

26,00 zł brutto

Glotox Preparat do Oczyszczalni Szamb 150G Toj Toj

Nowej generacji preparat do stosowania w oczyszczalniach przydomowych, szambach, przyczepach kempingowych itp. Zawiera czterokrotnie więcej bakterii i dodatkowo wzbogacony jest w enzymy, od wiodących preparatów dostępnych na rynku. Świetnie radzi sobie ze ściekami, likwidując odory, przyśpieszając biologiczny rozkład i zabezpieczając instalacje. Dla Państwa wygody produkt spakowany został w samo rozpuszczalne saszetki, które wystarczy wrzucić do toalety i spłukać wodą.

Preparat składa się z pożytecznych bakterii, immobilizowanych enzymów oraz pożywki dla mikroorganizmów. Jest bezpieczny dla ludzi, zwierząt i środowiska naturalnego. Wygodne saszetki dodatkowo ograniczają kontakt użytkowników z preparatem. Nie uszkadza instalacji i nie działa korodująco oraz ochrania system drenów. Mało podatny na działanie chemii domowej. Produkt należy przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym dla dzieci. Chronić przed wilgocią!!!

SPOSÓB UŻYCIA:

1 saszetkę raz na 10 dni, na każdych 4 użytkowników. Przy większej ilości domowników proporcjonalnie zwiększyć zastosowanie preparatu.

Saszetki należy w całości nie rozrywając wrzucić do toalety i spłukać wodą. Saszetki należy chwycić suchą dłonią, ponieważ szybko się rozpuszczają.

Opakowanie zawiera 150 g produktu w 6 saszetkach, przy 1 - 4 stałych użytkownikach wystarczy na 10 tygodni stosowania.

Formulacja Samorozpuszczalne saszetki