Opinie o Agromen.pl na Opineo.pl
Opryskiwacz Kwazar Orion 6L + Przedłużka GRATIS Zobacz większe

Opryskiwacz Kwazar Orion 6L + Przedłużka GRATIS

Producent: Kwazar

Model: Orion Super

Pojemność: 6 L

Waga: 2,1 kg

Tworzywo: koopolimery PP

Kraj pochodzenia: Polska

Gwarancja: 5 lat

Gratis: Przedłużka Lancy 60cm

More details

Kwazar

0275

New product

99957 sztuk

124,90 zł brutto

Orion Super to uniwersalne i trwałe opryskiwacze ogrodowe, które doskonale sprawdzają się w pracach ochronnych i pielęgnacyjnych w sadach, szklarniach, szkółkach roślin, drzew i krzewów, a także na uprawach warzywnych.
Znajdują zastosowanie przede wszystkim przy aplikacji środków ochrony roślin, nawozów dolistnych i herbicydów.


Wszystkie elementy opryskiwaczy Orion wykonane są z materiałów o wysokiej wytrzymałości i odporności chemicznej. Zawór bezpieczeństwa zapobiega nadmiernemu napompowaniu zbiornika, a co za tym idzie chroni go przed uszkodzeniem. Wysokiej jakości uszczelnienia oraz podstawa stabilizująca zbiornik dodatkowo zwiększają bezpieczeństwo pracy.

Oriony wyposażone są w lancę teleskopową o płynnej regulacji długości od 0.6 m do 1.2m, wygodny pas nośny z podkładką naramienną oraz lejek z sitkiem ułatwiający wlewanie środków chemicznych. Skala pojemności z przezroczystym paskiem na zbiorniku umożliwia z kolei szybkie i precyzyjne odmierzanie stosowanych płynów.

Możliwość przyłączania wyposażenia dodatkowego sprawia, że opryskiwacz można w łatwy sposób dostosować do własnych potrzeb, w zależności od specyfiki wykonywanych prac.

WYPOSAŻENIE STANDARDOWE: zbiornik z paskiem wskazującym poziom cieczy z pompką i zaworem bezpieczeństwa, lanca 1.2 m, rurka ssąca, zespół węża z rękojeścią, zespół paska (+ śruby i nakrętki), pakiet części zapasowych, sitko, instrukcja oraz karta gwarancyjna.

W zestawie Gratis przyłącze wykonane z PCV. Stosowane w opryskiwaczach Kwazar do podłączenia ze standardową lancą 1,2 m, która dzięki przedłużce zyska na długości o 60 cm co w sumie daje 1,8 m. 

Pojemność 6 L
Długość lancy 120 cm
Ciśnienie robocze 3,5 bar