Opinie o Agromen.pl na Opineo.pl
Opryskiwacz Kwazar Orion 12L + Osłona Herbicydowa  Zobacz większe

Opryskiwacz Kwazar Orion 12L + Osłona Herbicydowa

Producent: Kwazar

Model: Orion

Pojemność: 12 L

Waga: 2,8 kg

Tworzywo: koopolimery PP

Kraj pochodzenia: Polska

Gwarancja: 5 lat

Gratis: Osłona herbicydowa

More details

Kwazar

2276

New product

99996 sztuk

128,00 zł brutto

Orion Super to uniwersalne i trwałe opryskiwacze ogrodowe, które doskonale sprawdzają się w pracach ochronnych i pielęgnacyjnych w sadach, szklarniach, szkółkach roślin, drzew i krzewów, a także na uprawach warzywnych. Znajdują zastosowanie przede wszystkim przy aplikacji środków ochrony roślin, nawozów dolistnych i herbicydów. Wszystkie elementy opryskiwaczy Orion wykonane są z materiałów o wysokiej wytrzymałości i odporności chemicznej. Zawór bezpieczeństwa zapobiega nadmiernemu napompowaniu zbiornika, a co za tym idzie chroni go przed uszkodzeniem.
Wysokiej jakości uszczelnienia oraz podstawa stabilizująca zbiornik dodatkowo zwiększają bezpieczeństwo pracy.
Oriony wyposażone są w lancę teleskopową o płynnej regulacji długości od 0.6 m do 1.2m, wygodny pas nośny z podkładką naramienną oraz lejek z sitkiem ułatwiający wlewanie środków chemicznych.
Skala pojemności z przezroczystym paskiem na zbiorniku umożliwia z kolei szybkie i precyzyjne odmierzanie stosowanych płynów.

Możliwość przyłączania wyposażenia dodatkowego sprawia, że opryskiwacz można w łatwy sposób dostosować do własnych potrzeb, w zależności od specyfiki wykonywanych prac.

WYPOSAŻENIE STANDARDOWE: zbiornik z paskiem wskazującym poziom cieczy z pompką i zaworem bezpieczeństwa, lanca 1.2 m, rurka ssąca, zespół węża z rękojeścią, zespół paska (+ śruby i nakrętki), pakiet części zapasowych, sitko, instrukcja oraz karta gwarancyjna.

W zestawie gratis osłona herbicydowa firmy Kwazar umożliwiająca precyzyjny oprysk chroniąc jednocześnie inne rośliny przed przypadkowym opryskaniem herbicydami.

Długość lancy 120 cm
Ciśnienie robocze 3,5 bar
Pojemność całkowita 13,8 l