Opinie o Agromen.pl na Opineo.pl
Opryskiwacz Ciśnieniowy Kwazar Orion 12L + GRATIS Zobacz większe

Opryskiwacz Ciśnieniowy Kwazar Orion 12L + GRATIS

Producent: Kwazar

Pojemność: 12L

Waga: 2,8kg

Kraj pochodzenia: Polska

Gratis: Poradnik Początkującego Ogrodnika

More details

Kwazar

2276

New product

99975 sztuk

144,00 zł brutto

Opryskiwacz Ciśnieniowy Kwazar Orion 12L + GRATIS

Orion Super to uniwersalne i trwałe opryskiwacze ogrodowe, które doskonale sprawdzają się w pracach ochronnych i pielęgnacyjnych w sadach, szklarniach, szkółkach roślin, drzew i krzewów, a także na uprawach warzywnych. Znajdują zastosowanie przede wszystkim przy aplikacji środków ochrony roślin, nawozów dolistnych i herbicydów.

Wszystkie elementy opryskiwaczy Orion wykonane są z materiałów o wysokiej wytrzymałości i odporności chemicznej. Zawór bezpieczeństwa zapobiega nadmiernemu napompowaniu zbiornika, a co za tym idzie chroni go przed uszkodzeniem. Wysokiej jakości uszczelnienia oraz podstawa stabilizująca zbiornik dodatkowo zwiększają bezpieczeństwo pracy.

Oriony wyposażone są w lancę teleskopową o płynnej regulacji długości od 0.6 m do 1.2m, wygodny pas nośny z podkładką naramienną oraz lejek z sitkiem ułatwiający wlewanie środków chemicznych. Skala pojemności z przezroczystym paskiem na zbiorniku umożliwia z kolei szybkie i precyzyjne odmierzanie stosowanych płynów.

Możliwość przyłączania wyposażenia dodatkowego sprawia, że opryskiwacz można w łatwy sposób dostosować do własnych potrzeb, w zależności od specyfiki wykonywanych prac.

Specyfikacja:

- pojemność robocza: 12,0 l

- pojemność całkowita: 13,8 l

- ciśnienie robocze: 3,5 bar

- tworzywo: koopolimery PP

WYPOSAŻENIE STANDARDOWE: zbiornik z paskiem wskazującym poziom cieczy z pompką i zaworem bezpieczeństwa, lanca 1.2 m, rurka ssąca, zespół węża z rękojeścią, zespół paska (+ śruby i nakrętki), pakiet części zapasowych, sitko, instrukcja oraz karta gwarancyjna.

W zestawie gratis:

Poradnik Początkującego Ogrodnika to pozycja dla osób, które chciałyby zadbać o rośliny w swoim ogrodzie, na balkonie i w domu.

W prosty sposób zostały opisane najczęstsze problemy z którymi boryka się ogrodnik, choroby roślin a także sprawdzone sposoby na gryzonie i inne szkodniki.

Osoby dbające o ekologię znajdą dla siebie ciekawe i naturalne sposoby oraz przepisy na roślinne słabostki...

Liczba stron: 60


Długość lancy 120 cm
Ciśnienie robocze 3,5 bar
Pojemność całkowita 13,8 l