Opinie o Agromen.pl na Opineo.pl
Opryskiwacz Ciśnieniowy Kwazar Orion 12L + GRATIS Zobacz większe

Opryskiwacz Ciśnieniowy Kwazar Orion 12L + GRATIS

Producent: Kwazar

Pojemność: 12L

Waga: 2,8kg

Kraj pochodzenia: Polska

Gratis: Kwazar Osłona Herbicydowa

More details

Kwazar

2276

New product

99665 sztuk

197,20 zł brutto

Opryskiwacz Ciśnieniowy Kwazar Orion 12L + GRATIS

Orion Super to uniwersalne i trwałe opryskiwacze ogrodowe, które doskonale sprawdzają się w pracach ochronnych i pielęgnacyjnych w sadach, szklarniach, szkółkach roślin, drzew i krzewów, a także na uprawach warzywnych. Znajdują zastosowanie przede wszystkim przy aplikacji środków ochrony roślin, nawozów dolistnych i herbicydów.

Wszystkie elementy opryskiwaczy Orion wykonane są z materiałów o wysokiej wytrzymałości i odporności chemicznej. Zawór bezpieczeństwa zapobiega nadmiernemu napompowaniu zbiornika, a co za tym idzie chroni go przed uszkodzeniem. Wysokiej jakości uszczelnienia oraz podstawa stabilizująca zbiornik dodatkowo zwiększają bezpieczeństwo pracy.

Oriony wyposażone są w lancę teleskopową o płynnej regulacji długości od 0.6 m do 1.2m, wygodny pas nośny z podkładką naramienną oraz lejek z sitkiem ułatwiający wlewanie środków chemicznych. Skala pojemności z przezroczystym paskiem na zbiorniku umożliwia z kolei szybkie i precyzyjne odmierzanie stosowanych płynów.

Możliwość przyłączania wyposażenia dodatkowego sprawia, że opryskiwacz można w łatwy sposób dostosować do własnych potrzeb, w zależności od specyfiki wykonywanych prac.

Specyfikacja:

- pojemność robocza: 12,0 l

- pojemność całkowita: 13,8 l

- ciśnienie robocze: 3,5 bar

- tworzywo: koopolimery PP

WYPOSAŻENIE STANDARDOWE: zbiornik z paskiem wskazującym poziom cieczy z pompką i zaworem bezpieczeństwa, lanca 1.2 m, rurka ssąca, zespół węża z rękojeścią, zespół paska (+ śruby i nakrętki), pakiet części zapasowych, sitko, instrukcja oraz karta gwarancyjna.

W zestawie gratis:

Kwazar Osłona Herbicydowa

Osłona umożliwia precyzyjny oprysk, chroniąc jednocześnie inne rośliny przed przypadkowym opryskaniem herbicydami. Jest półprzezroczysta, dzięki czemu użytkownik może stale kontrolować obszar oprysku.


Długość lancy 120 cm
Ciśnienie robocze 3,5 bar
Pojemność całkowita 13,8 l