Opinie o Agromen.pl na Opineo.pl
Trawa uniwersalna Graminea 10 kg Zobacz większe

Anti-Bissan 250ml Odstraszacz Dzikich Zwierząt

Producent: Zbymar

Formulacja: płynny koncentrat do rozcieńczenia

Waga: 0,25 kg

More details

9875

New product

9461 sztuk

46,00 zł brutto

Anti-Bissan 250ml Odstraszacz Dzikich Zwierząt


Płyn do odstraszania zwierząt

Czynne substancje zapachowe i biologiczne środków anti-bissan są odbierane przez wegetatywny układ nerwowy zwierząt, który wytwarza u nich podświadomie obraz nieprzyjaciela (człowieka), powodując reakcję ucieczki.

Odstrasza zwierzynę płową, krety, kuny, dziki, ptaki drapieżne, nornice, lisy oraz chroni przed ingerencją ślimaków i mrówek.

ANTI-BISSAN - działa nieprzerwanie bardzo długo

ZAKRES STOSOWANIA:

Anti-bissan jest produktem wieloletnich badań służącym do odstraszania wron, zwierzyny płowej, dzików, zajęcy, królików, ptaków drapieżnych, kun, lisów, kretów, nornic, karczowników ziemnowodnych na cmentarzach, pojazdach oraz obiektach sportowych. Anti-bissan zatrzymuje i zmienia kierunek poruszania się ślimaków i mrówek. Zwierzęta wyczuwają substancje aktywne oraz substancje zapachowe preparatu anti-bissan. Poprzez wegetatywny układ nerwowy w ich podświadomości powstaje wrogi obraz człowieka, co zmusza je do ucieczki.

WŁAŚCIWOŚCI:

Anti-bissan jest środkiem o długim czasie działania. Przy normalnej pogodzie do dwunastu tygodni, przy niezbyt intensywnych opadach do ośmiu tygodni. Jednakże przy bardzo intensywnych opadach zabieg należy wykonać ponownie. Anti-bissan jest niezwykle skuteczny nawet przy oszczędnym stosowaniu.

INSTRUKCJA STOSOWANIA:

Sposób użycia: Wstrząsnąć przed użyciem!

zające, króliki, ślimaki i mrówki: 2-3 nakrętki ,,anti-bissan” rozmieszać w 5l wody do polewania lub rozpylania.

nornice i krety: Rozcieńczyć 2-3 nakrętki koncentratu w 5l wody do polewania lub rozpylania. Chroni przed podkopami pod stawami,

chodnikami z płyt, tarasami, otoczeniem nagrobków, siekaniem folii przykrywających zbiorniki itp. Preparat zaczyna działać natychmiast po zastosowaniu.

kuny na strychu, w pojazdach i urządzeniach: Ustawić szklankę lub korytko ze szmatką nasączoną lub oblaną koncentratem „anti-bissan”.

W przypadku gryzienia kabli elektrycznych zaleca się smarowanie przewodów preparatem.

W przypadku zwierzyny płowej oraz dzików: Opryskiwanie: 5l/ha koncentratu rozmieszać w 200-300l wody do polewania lub rozpylania. Chroni przed ryciem i zanieczyszczeniem odchodami. Bariera zapachowa: 2l/ha (400m) „anti-bissan” rozmieszać w 50l wody i rozprowadzić na szerokości ok. 2m

Formulacja Koncentrat do rozcieńczania wodą
Pojemność 250 ml