Opinie o Agromen.pl na Opineo.pl
Anti-Bissan 750g Granulat Odstraszający Zwierzęt Zobacz większe

Anti-Bissan 750g Granulat Odstraszający Zwierzęta

Producent: Zbymar

Formulacja: granulat

Waga: 750g

More details

9835

New product

9870 sztuk

161,20 zł brutto

Anti-Bissan 750g Granulat Odstraszający Zwierzęta


BARDZO WYDAJNY PREPARAT ODSTRASZAJĄCY

  • działa nieprzerwanie nawet do 12 tygodni
  • skutecznie odstrasza zwierzynę płową oraz dziki
  • preparat całkowicie bezpieczny dla ludzi i zwierząt
  • chroni ogrody, pola uprawne, obiekty sportowe przed dewastacją

Odstraszacz nagradzanej marki Anti-bissan to skuteczne narzędzie do walki ze szkodnikami niszczącymi uprawy rolne oraz ogrodnicze. Jako odstraszacz dzików, zwierzyny płowej, kretów oraz nornic jest w pełni legalnym, oraz bezpiecznym rozwiązaniem radzącym sobie z tego typu problemami. Preparat został tak stworzony, aby był bezpieczny w stosowaniu dla ludzi, oraz zwierząt. Jego substancje aktywne to produkty pochodzenia naturalnego, w związku z tym, w żadnym stopniu nie są zakazane przez polskie prawo.

Skuteczność preparatu potwierdziły liczne badania przeprowadzane w kraju i zagranicą. Obecnie produkt Anti-bissan jest jednym z liderów rynku odstraszaczy do zwierząt, zarówno na polach uprawnych, jaki i ogródkach przydomowych. Odstraszacz w formie granulek w rozmiarze około 2 mm do stosowania bez rozcieńczania bezpośrednio na chronioną powierzchnie, rozprowadzając za pomocą siewnika, lub ręcznie.

Preparat od lat cieszy się pozytywną opinią wielu rolników oraz łowczych, ale także dużą popularnością wśród właścicieli komisów samochodowych, skutecznie chroniąc przewody elektryczne przed pogryzieniem przez kuny.

Dlaczego Anti-bissan to dobry wybór:

  • środek o długim czasie działania - przy normalnej pogodzie (mało opadów) do 12 tygodni, w przypadku dużej ilości opadów do 8 tygodni,
  • niezwykle skuteczny nawet przy oszczędnym stosowaniu,
  • produkowany z surowców kosmetycznych i składników spożywczych,
  • przyjazny dla środowiska, ulega biodegradacji.

Czynne substancje zapachowe i biologiczne środka Anti-bissan są odbierane przez wegetatywny układ nerwowy zwierząt, który wytwarza u nich podświadomie obraz nieprzyjaciela (człowieka), powodując reakcję ucieczki. Odstrasza zwierzynę płową, krety, kuny, dziki, nornice, lisy oraz inne.

SPOSÓB UŻYCIA

Nornice i krety: niewielką ilość Anti-bissan wsypać do otworów. Następnie uszczelnić otwór tak, aby zapach rozchodził się wewnątrz korytarzy. Preparat chroni przed podkopami pod stawami, chodnikami z płyt, tarasami, otoczeniem nagrobków, siekaniem folii przykrywających zbiorniki itp. Preparat zaczyna działać natychmiast po zastosowaniu.

Kuny na strychu, w pojazdach i urządzeniach: granulat rozsypać na powierzchnię którą chcemy chronić.

Zwierzyna płowa, dziki, zające: zastosowanie na całej powierzchni - zastosować 8-10 kg na 1 ha, rozsypać ręcznie, lub za pomocą rozsiewacza. Preparat chroni przed ryciem i zanieczyszczeniem odchodami. W przypadku bariery zapachowej - rozsiewać ręcznie, 1 kg na 100 m na szerokość 2 m.

Formulacja Granulat