Opinie o Agromen.pl na Opineo.pl
Eko Obrzeże Trawnikowe 45mm 50 szt +150 kotew Bord Zobacz większe

Eko Obrzeże Trawnikowe 45mm 50 szt +150 kotew Bord

długość całkowita : ~100cm
szerokość: ~7,5cm
wysokość: ~4,5cm

More details

19580

New product

882 sztuk

213,90 zł brutto

Eko Obrzeże Trawnikowe 45mm 50 szt +150 kotew Bord

Parametry 1 obrzeża:

  • długość całkowita : ~100cm
  • szerokość: ~7,5cm
  • wysokość: ~4,5cm
  • każdy element zawiera 6 miejsc na kotwy mocujące
  • kształtowanie brzegów różnego typu nawierzchni
  • tworzenie łuków za pomocą nacięcia dolnej części podstawy
  • Kotwa mocująca 25 cm

Zalety produktu

Obrzeża ogrodowe to praktyczne i ekonomiczne rozwiązanie, służące kształtowaniu brzegów różnego typu nawierzchni, takich jak trawnik, bruk klinkierowy, kora, płyty chodnikowe, kostka granitowa i betonowa. Za ich pomocą można też wytyczyć i ograniczyć dowolny kształt ścieżek żwirowych lub grysowych np. dla pieszych lub rowerów w parkach i terenach zielonych, a ponadto z powodzeniem można je stosować jako oddzielenie trawnika od ziemi uprawnej.

Dzięki łatwemu i szybkiemu montażowi plastikowych krawężników, można nadawać powierzchniom ciekawe, niekoniecznie prostolinijne kształty. Dużą ich zaletą jest również brak konieczności wykonywania pod nie wykopów, co znacznie obniża koszt oraz pracochłonność budowy nawierzchni.

Dodatkową zaletą obrzeży Eko-bord jest to, iż zostały wykonane z surowców wtórnych.

Oferowane obrzeża odznaczają się wysoką jakością wykonania, trwałością i odpornością na czynniki atmosferyczne.

Ładny ogród wymaga dobrego projektu i sporo czasu przy jego odpowiedniej pielęgnacji. Jednym z problemów, na który napotykają często właściciele ogrodów, jest podział pomiędzy nawierzchniami różnego rodzaju. Wydzielenie ścieżki wysypanej kamieniami od przestrzeni trawnika czy powierzchni obsypanej korą jest bardzo ważne, jeśli nie chcemy tracić czasu na ciągłą walkę z mieszającymi się nawierzchniami. W takich sytuacjach warto sięgnąć po bordy.

Bordy – wygoda i elegancja

Bordy czyli obrzeża ogrodowe doskonale się sprawdzają w roli strażnika granic pomiędzy różnymi powierzchniami. Dzięki nim w łatwy sposób można wydzielić przestrzeń trawnika od ścieżki czy rabaty kwiatowej. Łatwość ich zainstalowania oraz możliwość nadawania im różnych kształtów sprawiają, że cieszą się uznaniem zarówno wśród właścicieli niewielkich ogródków, jak i profesjonalnych architektów krajobrazu. Można  z ich pomocą stworzyć nie tylko proste linie, ale i łuki, co nada ogrodowi elegancji i szyku oraz da szansę stworzyć niepowtarzalny projekt ogrodu.

Chociaż obrzeże plastikowe zawiera 6 otworów na kotwy mocujące, to w linii prostej wystarczy zastosować 3 sztuki. Więcej szpilek mocujących potrzeba jednak użyć przy tworzeniu łuków.

Na innych aukcjach udostępniamy pokazane obok kotwy oraz obrzeża o innych wysokościach.


Długość 1000 mm
Szerokość 75 mm
Wysokość 45 mm