Opinie o Agromen.pl na Opineo.pl
Nożyce elektryczne Easycut 450/50 Zobacz większe

Gardena Nożyce elektryczne Easycut 450/50

Rodzaj przedmiotu: Nożyce do żywopłotu
Rodzaj zasilania: Elektryczne sieciowe
Napięcie zasilania (V): 230
Moc (W): 450
Długość ostrza (cm): 50
Rozstaw zębów (mm): 18

More details

Gardena

4343

New product

99998 sztuk

299,00 zł brutto

EasyCut 450/50 to elektryczne nożyce marki Gardena. Urządzenie służy do wyrównywania i cięcia żywopłotu, przycinania krzewów i bukszpanu. Nożyce elektryczne będą świetnym pomocnikiem w pracach w ogrodzie. Producent wyposażył je w rozwiązania, które zapewniają nam wygodną i bezpieczną pracę.

Elektryczne nożyce EasyCut 450/50 posiadają bardzo wygodny dla dłoni uchwyt z dużym przyciskiem umożliwiającym bezpieczne uruchomienie urządzenia. Geometra ostrza nożyc zapewnia precyzyjne, szybkie i czyste cięcie. Z kolei zderzak znajdujący się na końcu noża chroni użytkownika przed odbiciami podczas cięcia blisko ziemi.

Nożyce działają na silnik elektryczny o mocy 450 W, który zapewnia płynną pracę w każdych warunkach. Długość ostrza 50 cm i 18-milimetrowe odstępy między ząbkami zapewniają wydajne cięcie. Urządzenie jest bardzo lekkie – waży tylko 2,7 kg, co zapewnia wygodne trzymanie nawet przez kilka godzin.

Do przycinania żywopłotów, krzewów, bukszpanów,
Długość noża 50 cm,
Silnik elektryczny 450 W,
Specjalne geometria ostrza - precyzyjne i czyste cięcie,
Wygodny uchwyt z dużym przyciskiem.

Firma GARDENA z siedzibą w Ulm (Niemcy) to marka produktów do pielęgnacji ogrodu wybierana przez miliony właścicieli domów i ogrodów na całym świecie. Dzieje się tak, ponieważ GARDENA oferuje kompletny asortyment wszystkich wymaganych produktów — rozwiązań w zakresie systemów nawadniania, pomp, stawów ogrodowych, pielęgnacji trawników, drzew i krzewów, narzędzi ogrodniczych oraz uprawy gleby. Dzisiaj GARDENA jest wiodącą marką w branży narzędzi ogrodniczych wysokiej jakości w Europie i jest reprezentowana w ponad 80 krajach na całym świecie. Wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom osób, które traktują ogród jako „miejsce do życia blisko natury” oraz miejsce do relaksu, rekreacji czy zabawy, wymaga podejścia pełnego emocji.

Moc (W) 450
Długość ostrza 50 cm
Rozstaw zębów 18 mm
Napięcie zasilania (V) 230