Opinie o Agromen.pl na Opineo.pl
Gardena Zestaw narzędzi do ogrodu Zobacz większe

Gardena Zestaw narzędzi do ogrodu

Zestaw zawiera:

- wielofunkcyjną konewkę z wysokiej jakości tworzywa sztucznego.
- łopatka do kwiatów
- sekator ogrodowy
- para rękawic pielęgnacyjnych.

More details

Gardena

8463

New product

100000 sztuk

70,00 zł brutto

GARDENA zestaw narzędzi ogrodniczych z konewką to podstawowy zestaw do pielęgnacji ogrodu – podlewania, sadzenia i przesadzania roślin, cięcia kwiatów i młodych pędów. 

1. Wielofunkcyjna konewka  wykonana z solidnego tworzywa sztucznego służąca do podlewania i wykorzystywana jako szufelka. 

2. Łopatka do kwiatów, która przyda się w sadzeniu, przesadzaniu kwiatów. Łopatka wykonana jest w wyspkoej jakości stali pokrytej antykorozyjną powłoką z duroplastu.

3. Sekator przeznaczony  do cięcia kwiatów oraz świeżych, młodych pędów.

4. Rękawiczki w rozmiarze 8/ M zapewniające szczególną ochronę podczas sadzenia, zwłaszcza przy pracy w mokrej ziemi. Rękawiczki wykonane są z bardzo wytrzymałej, elastycznej tkaniny nylonowej, pokrytej wodoodporną powłoką po wewnętrznej stronie dłoni i na palcach.

Firma GARDENA z siedzibą w Ulm (Niemcy) to marka produktów do pielęgnacji ogrodu wybierana przez miliony właścicieli domów i ogrodów na całym świecie. Dzieje się tak, ponieważ GARDENA oferuje kompletny asortyment wszystkich wymaganych produktów — rozwiązań w zakresie systemów nawadniania, pomp, stawów ogrodowych, pielęgnacji trawników, drzew i krzewów, narzędzi ogrodniczych oraz uprawy gleby. Dzisiaj GARDENA jest wiodącą marką w branży narzędzi ogrodniczych wysokiej jakości w Europie i jest reprezentowana w ponad 80 krajach na całym świecie. Wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom osób, które traktują ogród jako „miejsce do życia blisko natury” oraz miejsce do relaksu, rekreacji czy zabawy, wymaga podejścia pełnego emocji.