Opinie o Agromen.pl na Opineo.pl
Bioogród Lampa Owadobójcza Na Komary, Owady 20W 730220 Zobacz większe

Bioogród Odstraszacz Ptaków Sowa Z Ruchomą Głową 731012

Symbol: 731012

Szerokość produktu: 15.0cm

Głębokość produktu: 16.0cm

Wysokość produktu: 38.5cm

More details

7475

New product

990 sztuk

40,00 zł brutto

Bioogród Odstraszacz Ptaków Sowa Z Ruchomą Głową 731012

Odstraszacz w postaci sowy bardzo skutecznie odstrasza zarówno ptaki, jak i gryzonie oraz inne małe ssaki.

Wykonany jest z bardzo wytrzymałego i trwałego tworzywa sztucznego, odpornego na niekorzystne warunki atmosferyczne i promieniowanie UV.

Sowa bardzo wiernie imituje prawdziwego drapieżnika - zarówno pod względem wyglądu, jak i gabarytów.

Dodatkową zaletą tej sowy jest ruchoma głowa, która w połączeniu z odbijającymi światło oczami wzmacnia skuteczność odstraszania niepożądanych zwierząt.

Chroni drzewa, krzewy, grządki warzywne i trawniki przed ptakami żerującymi w ogrodzie czy na działce. Pomaga także utrzymać w czystości budynki, dachy, balkony, parapety i oczka wodne. Dzięki swojej konstrukcji figurka może być ustawiona i przytwierdzona do podłoża w wybranym miejscu. We wnętrzu odstraszacza ukryty jest plastikowy element, który należy przymocować do figurki z tyłu głowy, co umożliwi jej poruszanie się na wietrze. Jest użyteczna, a ponadto stanowi ciekawą ozdobę ogrodu, okna lub tarasu.

Tę humanitarną i przyjazną dla środowiska metodą wizualnego odstraszania ptaków często stosuje się wraz z dźwiękowym lub hukowym systemem odstraszania. Dzięki takiemu połączeniu skuteczność odstraszania jest jeszcze większa.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: