Opinie o Agromen.pl na Opineo.pl
Florendi Nawóz do Storczyków Spray 100 ml Zobacz większe

Gardenox EKO SPRAY DO ODSTRASZANIA PSÓW KOTÓW 0,5l

Opakowanie: 500 ml

More details

Gardenox

1989

New product

995 sztuk

16,00 zł brutto

Gardenox Eko Spray Do Odstraszania Psów Kotów 0,5l

NATURAL SPRAY eliminuje niewłaściwe nawyki i przyzwyczajenia psów i kotów.

Naturalny, bezpieczny dla zwierząt środek gotowy do użycia.

Produkt tworzy naturalną ochronę zapachową przeciw psom i kotom.

GDZIE UŻYWAĆ:

Preparat można używać na wszystkie powierzchnie zmywalne, takie jak murki, ściany, chodniki, bramy, garaże, podjazdy itp. W pomieszczeniach stosować również na zmywalnych powierzchniach. W przypadku mebli tapicerowanych najlepiej nasączyć preparatem chusteczkę lub inna tkaninę i rozłożyć ja pod lub nad chronionym meblem.

Bezpośrednio używać tylko przed wcześniejszym wykonaniem testu na tkaninie w niewidocznym miejscu.

OSTRZEŻENIA:

Nie używać w celach innych niż te podane na etykiecie. Produkt nie jest zabawką. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie spryskiwać bezpośrednio na skórę oraz w kierunku oczu. Nie połykać oraz nie nadużywać produktu. Przechowywać w oryginalnym opakowaniu, w suchym nienarażonym na promienie słoneczne oraz źródła ciepła miejscu. Nie wyrzucać zużytego opakowania bezpośrednio do środowiska naturalnego. Utylizować zgodnie z lokalnymi obowiązującymi przepisami. Nie przechowywać razem z żywnością. Nie spryskiwać bezpośrednio na rośliny, kwiaty.

Sposób użycia:

Spryskać daną powierzchnię po uprzednim jej umyciu i usunięciu odchodów i/lub pozostałości organicznych.

Należy zwrócić uwagę, aby powierzchnia była sucha przed użyciem produktu. Zaleca się systematyczne użycie produktu w zależności od natężenia obecności psów i kotów na danej powierzchni.

Obfite opady deszczu oraz mycie danej powierzchni środkami chemicznymi obniża skuteczność produktu. W razie potrzeby powtórzyć stosowanie. Zalecane stosowanie w wybranym miejscu co 10 dni.

Formulacja Płyn
Pojemność 0,5 L