Opinie o Agromen.pl na Opineo.pl
Gardena Podkaszarka Żyłkowa Smallcut Zobacz większe

Gardena Podkaszarka Żyłkowa Smallcut 300/23

Źródło zasilania: sieciowe
Moc [W]: 300
Szerokość cięcia [cm]: 23
Waga [kg]: 1,6
Średnica żyłki: 1,6 mm
Długość żyłki 6 m
Mechanizm posuwu : Zderzak

More details

Gardena

7680

New product

99997 sztuk

145,50 zł brutto

Wykonywanie drobnych prac związanych z przycinaniem w ogrodzie oraz szybkie i wydajne koszenie brzegów trawnika jest teraz wyjątkowo proste dzięki lekkiej podkaszarce żyłkowej SmallCut 300/23. Bardzo duży, dodatkowy uchwyt zapewnia swobodną pracę w wyprostowanej pozycji, jak również bezpieczne prowadzenie narzędzia.

Wygodna obsługa - Podkaszarka jest prosta w obsłudze dzięki niewielkiemu ciężarowi i wyjątkowo długiemu uchwytowi przedniemu.

Kontrola wysuwania żyłki - Podkaszarka jest wyposażona w mechanizm kontroli wysuwania żyłki. Dzięki przyciskowi żyłka wysuwa się tylko, gdy zażyczy sobie tego użytkownik, i jedynie na długość przez niego wybraną.

Wysoki poziom bezpieczeństwa - Odciążenie kabla zapobiega jego przypadkowemu rozłączeniu w trakcie pracy urządzenia.

Firma GARDENA z siedzibą w Ulm (Niemcy) to marka produktów do pielęgnacji ogrodu wybierana przez miliony właścicieli domów i ogrodów na całym świecie. Dzieje się tak, ponieważ GARDENA oferuje kompletny asortyment wszystkich wymaganych produktów — rozwiązań w zakresie systemów nawadniania, pomp, stawów ogrodowych, pielęgnacji trawników, drzew i krzewów, narzędzi ogrodniczych oraz uprawy gleby. Dzisiaj GARDENA jest wiodącą marką w branży narzędzi ogrodniczych wysokiej jakości w Europie i jest reprezentowana w ponad 80 krajach na całym świecie. Wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom osób, które traktują ogród jako „miejsce do życia blisko natury” oraz miejsce do relaksu, rekreacji czy zabawy, wymaga podejścia pełnego emocji.

Szerokość cięcia 23 cm
Długość żyłki 6 m
Średnica żyłki 1,6 mm