Opinie o Agromen.pl na Opineo.pl
Agromaster 11-8-27 1-2m Hydrocomplex 25 kg Zobacz większe

Agromaster 11-8-27 1-2m Hydrocomplex 25 kg

Formulacja: granulowany
Przeznaczenie: do upraw polowych, o długotrwałym działaniu
Opakowanie: 25 kg

More details

ICL Everris

8835

New product

9999 sztuk

69,00 zł brutto

Nawozy otoczkowane Agromaster zapewniają optymalny poziom składników pokarmowych przez cały okres uprawy. Są kombinacją nawozów tradycyjnych, szybko dostępnych dla roślin i nawozów otoczkowanych, którym Agromaster zawdzięcza długotrwałe działanie. Działa przez 1-2 miesiące, dostarczając roślinie składniki odżywcze kiedy roślina ich potrzebuje, czyli gdy jest ciepło. (W naszych warunkach klimatycznych można przyjąć, że nawóz działa 2-3 miesiące) Przeznaczony do upraw polowych.
Nawóz uniwersalny. Idealny na trawniki, do warzyw, drzew i krzewów.

Właściwości:
-Optymalny poziom NPK,
-60% otoczkowanego azotu sprawia, że pierwiastek jest dostępny -przez 2 miesiące, a straty związane z jego wypłukiwaniem są znacznie ograniczone,
-Zbilansowana zawartość azotu i potasu to optymalny wzrost i dobre wybarwienie owoców,
-Utrzymuje zasolenie podłoża na bezpiecznym dla roślin poziomie,
-Stymuluje prawidłowy wzrost części nadziemnej roślin.


Technologia kontrolowanego uwalniania składników E-Max umożliwia precyzyjne dawkowanie azotu, potasu i fosforu w sposób dostosowany do potrzeb roślin. Dodatkową korzyścią jest znaczące ograniczenie wypłukiwania składników. Przeprowadzone doświadczenia wyraźnie pokazują wyższe wykorzystanie składników pokarmowych dostarczanych w technologii kontrolowanego uwalniania, co korzystnie przekłada się na wielkość i jakość plonu, niezależnie od klimatu i jakości gleby.

Formulacja Granulat
Opakowanie 25 kg
Przeznaczenie Uniwersalne