Opinie o Agromen.pl na Opineo.pl

WITAMY W ŚWIECIE AGROMENA

WITAMY W ŚWIECIE AGROMENA

Po długim okresie przygotowań nasza firma, która obecna jest na rynku tradycyjnym od ponad 20 lat wyodrębniła dział odpowiadający za sprzedaż internetową. Agromen.pl ma być czymś więcej niż sklepem internetowym, ma być platformą handlowo-doradczą z największym asortymentem w branży e-commerce.

W tej branży funkcjonujemy już od 4 lat, posiadamy swój sklep na serwisie Allegro.pl, więc o handlu internetowym wiemy bardzo dużo, posiadając ponad 50 tysięcy zadowolonych klientów.

Agromen.pl jako sklep ma być naszą wizytówką, miejscem gdzie w sposób przejrzysty znajdziecie Państwo produkty, których szukacie. W ramach sklepu uruchomione zostały również kupony rabatowe, którymi nagradzać będziemy stałych klientów. W zakładce aktualności, będzie starali się umieszczać poradniki i prezentować nowości branżowe.

Jako firma, staramy się oferować produkty najwyższej jakości, w cenach których nie musimy się wstydzić, dokładnie tak samo będzie ze sklepem internetowym. Na Agromen.pl znajdziecie Państwo towary wszystkich czołowych producentów z kraju i zagranicy, a uzupełnieniem oferty będą nasze marki własne, które sami stworzyliśmy i za które czujemy się odpowiedzialni. Podsumowując, zapraszamy do naszego sklepu, którego będziemy pilnować jak własnych dzieci. Jako firma rodzinna bardzo dbamy o zadowolenie naszych klientów, i tą zasadą będziemy się kierować. W swojej pracy nie jesteśmy jednak sami, nad realizacją Państwa zamówień „czuwa” bowiem codzienne kilkanaście osób. 

 

Zespół Agromen.pl